Serie A

Ronaldo zlekceważy galę Złotej Piłki? Będzie w tym czasie robił co innego

Włoskie gazety donoszą, że Cristiano Ronaldo, który tak lubi obnosić się z tym ile Złotych Piłek ma w swoim dorobku, nie przybędzie w tym roku na tę galę. Portugalczyk w tym czasie będzie w Mediolanie

Już dzisiejszego wieczoru wszystko będzie jasne, kogo „France Football” ogłosi najlepszym graczem 2019 roku? Jak wynika z medialnych doniesień na liście trzech najlepszych, nie będzie pięciokrotnego beneficjenta tej nagrody. Przez to, według „Corriere dello Sport” Portugalczyk wolał wybrać uroczystość „Gran Gala del Calcio” podczas której zostaną rozdane nagrody dla najlepszych zawodników ligi włoskiej.

Zawodnik najprawdopodobniej zgarnie statuetkę dla najlepszego gracza Serie A. Jest także nominowany w kategorii „Bramka roku” za trafienie przeciwko Empoli. Krytykowany ostatnio często napastnik, w ubiegłym sezonie wystąpił w 43 spotkaniach zdobywając 28 goli.

Wiemy, że na gali „Złotej Piłki” pojawi się Robert Lewandowski, który według przecieków znajdzie się poza pierwszą dziesiątką. Powoli dostajemy informacje o kolejnych pozycjach na liście, ale całej prawdy się dowiemy podczas wieczornej transmisji w TVP Sport.

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *