Inne

Robert Lewandowski skomentował swój wynik na gali Złotej Piłki!

Robert Lewandowski zajął ósme miejsce w plebiscycie o Złotą Piłkę. Na twarzy Polaka w pierwszej chwili malował się smutek.

Pompowany balonik po raz kolejny pękł

Forma Roberta Lewandowskiego sprawiła, że rozgorzały dyskusje na temat ewentualnej wygranej w plebiscycie o Złotą Piłkę. Jednak i tym razem nagroda była dla Polaka nieosiągalna. W momencie ogłoszenia ósmej pozycji, na twarzy Polaka malowało się rozczarowanie. W większości polskich serc pojawił się smutek. Jednak obiektywnie patrząc triumf był niemożliwy. Można jedynie dyskutować, czy Robert Lewandowski nie mógł zająć wyższej pozycji.

Polak na tegorocznej gali wręczył nagrodę dla najlepszego bramkarza roku kalendarzowego. Statuetkę otrzymał Alisson Becker. Na scenie nie było widać rozczarowania. Co więcej, Polak z ogromnym luzem oraz szerokim uśmiechem żartował wraz z prowadzącym gali, Didierem Drogbą.

W ten sposób Robert Lewandowski skomentował zajęcie ósmego miejsca:

@LaczyNasPilka :”Rozczarowany? Nie, cieszę się, że tu jestem, że wszystko się zgrało. To coś innego, fajne doświadczenie spotkać się w innym stroju niż zwykle”.

Dziennikarz portalu "Krótka Piłka". Pasjonat włoskiego Calcio oraz Bundesligi. Miłośnik siatkówki i piłki ręcznej. Kibic, którego błękitne serce bije w zachodniej części Londynu.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *