Transfery

Wymiana na linii Manchester City-Bayern Monachium?

grafika: własna/Krótka Piłka

Już niedługo może nastąpić wymiana zawodników pomiędzy Bayernem Monachium a Manchesterem City. Ci drudzy są w stanie oddać Leroya Sane Bawarczykom, w zamian za Kingsleya Comana. Takie informacje przekazuje „Sky Sport News”.

Transfer Leroya Sane ciągnie się już od dłuższego czasu. Piłkarz do Monachium mógł trafić w letnim okienku transferowym, jednak doznał poważnej kontuzji, co zastopowało transfer. Władze Manchesteru City za wszelką cenę chciały go zatrzymać, lecz zgodziły się na poprzednią ofertę Bayernu. Teraz jednak głównej roli nie grają pieniądze, a… piłkarz mistrzów Niemiec!

Według „Sky Sport News” Manchester City chciałby pozyskać Kingsleya Comana. Transfer Sane jest więc idealną okazją, by o francuskiego skrzydłowego powalczyć. Manchester City miałby zgodzić się na wymianę piłkarzy między klubami. Źródło jednak nie podaje informacji, czy byłaby to wymiana zawodnik za zawodnika, czy może któryś z zespołów musiałby dopłacić określoną kwotę.

Ważne w całej tej sytuacji będą chęci obu piłkarzy. Jak wiadomo, Leroy Sane jest zdecydowany i chętny, aby dołączyć do Bayernu Monachium. Niewiadomą są plany Kingsleya Comana, który grał już we Francji, Włoszech i Niemczech i ma na koncie mistrzostwa wszystkich tych krajów.

Kingsley Coman w obecnym sezonie wystąpił w 16 spotkaniach, w których strzelił trzy gole i zanotował pięć asyst. Według poratlu „Transfermarkt” wartość Leroya Sane to 100 milionów euro, z kolei Francuz jest wart 40 milionów mniej.

Content manager oraz Szef działu „Polska Piłka" - krotkapilka.com.pl

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *