Polska piłka

Kolejna inwestycja Roberta Lewandowskiego!

Fot.: własne/Paweł Jerzmanowski

Po tym, jak w środę Robert Lewandowski oznajmił o oczekiwanym kolejnym dziecku, zainteresowanie wokół niego wzrosło kilkukrotnie na portalach na całym świecie. Jednak kapitan reprezentacji Polski ma chłodną głowę nie tylko przy wykańczaniu akcji, ale także podczas inwestowania pieniędzy.

Jakiś czas temu napastnik Bayernu zakupił apartament na Złotej 44, tym razem ulokuje gotówkę w restaurację. O tej inwestycji dowiedział się Business Insider, który zdradził, iż lokal będzie usytuowany w Warszawie i będzie miał kilka pięter. Ponadto, zostanie otwarty w październiku 2020 roku.

Strefa gastronomiczna będzie miejsce na dawnych Browarach Warszawskich. Inwestorzy pragną odmienić to miejsce, sprawić, aby wrócił dawny blask. Poza lokalem gastronomicznym powstaną nowoczesne mieszkania, biura, muzeum. Poza Robertem w skład właścicieli kompleksu restauracyjnego wejdą również Jerzy Krzanowski i Jacek Trybuchowski.

Kompleks będzie czteropoziomowy. Na najniższym z nich będzie bar, na dwóch wyższych restauracja, obie te rzeczy będą miały sportowy charakter. Co więcej, wystrój będzie zawierał elementy związane z Lewandowskim. Ponadto, na samej górze będzie sala, która będzie wykorzystywana na specjalne okazje.

Nie chcemy, aby to była jakaś wyrafinowana, z wyszukaną kuchnią, restauracja, tylko miejsce, gdzie każdy spędzi w przyjemnej i swobodnej atmosferze swój czas. Będzie można tu wpadać na śniadanie, spotykać się na biznesowy lunch, zjeść kolację z rodziną, a wieczorem obejrzeć mecz. Z ofertą chcemy trafić do każdego.

podkreśla Jacek Trybunowski dla Business Insider.

Nazwa nie jest jeszcze do końca znana, jednak wiadomo, iż właściciele przeznaczą minimum pięć mln złotych.

Redaktor portalu ''Krótka Piłka''. Kibic lig zagranicznych i Lotto Ekstraklasy.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *