Euro 2020 Kadra

Robert Lewandowski śpiewa hitową piosenkę po wygranym meczu. Show w wykonaniu piłkarza

Hitem w szatni po awansie na Euro 2016 stał się najpopularniejszy numer Akcentu – „Przed Twe oczy zielone”, który nie raz został odśpiewany przez Kamila Grosickiego. Za to po awansie na Euro 2020, Robert Lewandowski popisał się talentem wokalnym i zaśpiewał hity Dżemu i Ich Troje.

Na kanale YouTube Łączy Nas Piłka pojawił kulisowy film niedzielnego meczu z Macedonią Północną, która Polska pokonała 2:0. Przed meczem w hotelu biało-czerwonych było bardzo wesoło, ponieważ Robert Lewandowski popisał się talentem wokalnym.

W filmie zatytułowanym „TO JEST NASZA ŚWIĄTYNIA” na kanale ŁNP można zobaczyć nagrania z szatni, zarówno w przerwie, gdy piłkarzy motywował Jerzy Brzęczek, jak i po meczu z Macedonią. Polakom gratulował Jakub Błaszczykowski, który jest kontuzjowany. Przy szatni pojawił się nawet trener Michał Probierz – rozmawiał on ze swoimi byłymi zawodnikami – Krzysztofem Piątkiem i Thiago Cionkiem.

Robert Lewandowski zagrzewał drużynę do gry klasycznymi utworami m.in. Ich Troje i Dżemu. Kulisy meczu chwilę po zobaczył sam Michał Wiśniewski, który jest wokalistą zespołu Ich Troje i docenił zabawę reprezentantów.

– No ładnie Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny! Trza to dla całej ekipy na żywo wykonać. Zatrudniam ich – napisał na Facebooku wokalista. 

Redaktor krotkapilka.com.pl | Kibic Barcelony | Twitter: @Konrad51469184

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *