Inne Ligi zagraniczne

Scott Pollock w grze FIFA 20 został oceniony na ocenę 51. Pokazał jakie ma to odzwierciedlenie w rzeczywistości

Oceny światowej klasy piłkarzy w grach takich jak FIFA, Pro Evolution Soccer czy Football Manager są teraz bardzo dokładne. Ale jakie ma to odzwierciedlenie, co do zawodników z niższych lig?

Overalle, czyli oceny zawodników w grach muszą też być tak dokładne, jak to możliwe, ponieważ tego oczekują fani produkcji. Konsumenci chcą, aby te gry były jak najbardziej realistyczne, a ich realizacja zależy między innymi od twórców gier.

Nie może być fajne, to jeśli jesteś piłkarzem z niższej ligi, a odkrywasz, że jesteś oceniany prawie najniżej z całej gry. Takim przypadkiem jest 18-letni Scott Pollock, który od EA Sports uzyskał ogólną ocenę 51.

Nastoletni piłkarz, który dołączył do drużyny League Two w Northampton Town w 2018 roku po tym, jak wcześniej grał w Hashtag United, pokazał YouTuberowi Kieranowi na co go stać. Wyniki mogą zaskoczyć wiele osób.

Pollock ma 53 oceny podań w grze FIFA 20, co jest dość niskim wynikiem. -Kieran Brown (YouTuber) skonstruował ćwiczenie i pomyślnie ukończył 1/4 swoich podań, za to piłkarzowi Northampton nie udała się pomyślnie tylko jedna próba.

Tempo piłkarza zostało ocenione na 64. Test, który przygotował Kieran pokazał kto jest szybszy. Oboje poszli łeb w łeb, aby zobaczyć, kto jak najszybciej przyspieszy z jednej krawędzi pola karnego na drugą.
Scott Pollock zrobił to w 5,48 sekundy, a YouTuber osiągnął 5,73 sekundy.

Drybling Pollock’a został oceniony na 54. Piłkarz ma trzy gwiazdki sztuczek w FIFA 20 co oczywiście nie jest złą statystyką – ale Kieran uważał, że powinien mieć więcej, co widać na filmie.

Obejrzyjcie cały film tutaj, aby zobaczyć na co stać piłkarza z 4. ligi angielskiej:

Redaktor krotkapilka.com.pl | Kibic Barcelony | Twitter: @Konrad51469184

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *