Sport247

Przerażające zdjęcie Słoweńskiego kolarza. „Każdy mięsień, jak w atlasie anatomicznym”

Janez Brajkovic wrócił na tor po 10-miesięcznej przerwie. Po wyścigu CRO Race w Chorwacji wysłał zdjęcie swojej łydki. Na zdjęciu „widać mięśnie jak w atlasie anatomicznym” – mówi Natasa Desnica, lekarka reprezentacji Chorwacji.

Brajkovic wrócił do wyścigów po tym, jak został zawieszony za stosowanie niedozwolonego środka. – Wziąłem zamiennik posiłku, był zanieczyszczony. To była jedyna rzecz, którą wówczas przyjmował mój organizm. Nie było dnia, bym nie płakał przed wyruszeniem na trening – tłumaczy Słoweniec.

Kolarz przygotowywał się do startu CRO Race w Chorwacji. Widać, że ma formę, co widać na zdjęciu umieszczonym na jego instagramie.

https://twitter.com/ESPNDeportes/status/1182770387291136003?s=19

Teraz tylko chodzi o to, by tego nie sp…..yć

Czytamy

– Wdziałam kolarzy po trzytygodniowych wyścigach we Francji, Włoszech i Hiszpanii, których nogi wyglądały jak u Brajkovica. Były niewiarygodnie małe, bez tłuszczu podskórnego, a nawet odwodnione, dzięki czemu można było zobaczyć każdą kość, a także żyły. Podobnie wyglądały ich twarze. Na całym ciele widać było każdy mięsień, jak w atlasie anatomicznym – mówi Natasa Desnica, lekarka reprezentacji Chorwacji w narciarstwie alpejskim.

Redaktor w krotkapilka.com.pl i sport247. Wcześniej Ekstraklasa&1liga. Interesuje się największymi ligami w Europie i naszą Ekstraklasą.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *