Ligi zagraniczne Primera Division

Leo Messi wyjaśnił dlaczego nie lubi być nazywanym przez fanów „Bogiem”

Lionel Messi zdradza, że nie lubi być nazywanym „Bogiem” przez swoich fanów. Argentyńczyk mówi że, wie, że to komplement, ale uważa to za „bardzo przesadzone”.

Pięciokrotny zwycięzca Złotej Piłki często otrzymuje święte pseudonimy za swoje umiejętności na boisku, ale Messi nie przepada za nimi szczególnie.

Lionel Messi odrzuca pseudonim, który nadany mu został przez fanów w nowym wywiadzie. Messi określany jest jako „god” lub „D10S”, co po hiszpańsku oznacza „bóg”, a jego numer na koszulce to 10.

„Nie martwię się tym, że fani nazywają mnie „Bogiem”, ale to prawda, nie podoba mi się to.” – powiedział w wywiadzie dla RAC1

„Miło jest być chwalonym, ponieważ ludzie okazują mi w ten sposób szacunek. Nie mówią tego w złych intencjach, ale wręcz przeciwnie. Myślę jednak, że nazywanie mnie tak jest przesadą.” – dodał Messi.

Messiego dość często nazywa się „Bogiem”, ale powiedział, że po części nie podoba mu się to, ponieważ jego synowie śledzą, to jak inni na niego mówią. „Z powodu moich młodych synów i ich wieku, słyszą to i kopiują” – wyjawił Argentyńczyk.

Redaktor krotkapilka.com.pl | Kibic Barcelony | Twitter: @Konrad51469184

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *