Inne Ligi zagraniczne

Gracz Football Mangera napisał do napastnika. Był zawiedziony, ponieważ ten nie strzelał bramek

Fan Football Managera podjął się próby kontaktu, gdy jego napastnik w popularnej grze – Football Manager, nie strzelał bramek. Fan serii postanowił napisać do napastnika.

Użytkownik Reditta – Fitzy, chciał zagrać świetną karierę europejskim klubem, który grałby w drugiej klasie rozgrywkowej we francuskiej lidze. Postanowił przejąć klub, który miał również sporą szansę na awans i trafiło na – RC Lens. Klub w grze wg. mediów miał zająć 7. pozycję w lidze, co zachęciło fana serii.

Niestety ale podczas sezonu, jego napastnik miał wielkie problemy, aby znaleźć drogę do bramki. Zawodnik, który w tytułowym Football Managerze nie strzelał goli, był to Cristian Lopez, który aktualnie gra w Hatta Club (klub 1-ligowy, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich).

Fitzy zawiedziony uznał, że skontaktuje się z piłkarzem, który kiedyś grał w Realu Madryt B i Huddersfield. Napisał do niego i poprosił o radę.

„Grał dla mnie tragicznie, co mówiąc szczerze, było dla mnie czymś typowym dla tych, którzy prosili o nowy kontrakt, musiało to być przez moją taktyka” – tak Fitzy powiedział dla SPORTbible.

„Miałem ochotę znaleźć moich piłkarzy z klubu na Twitterze, aby dowiedzieć się trochę więcej o nich. Zauważyłem, że Lopez ma otwarte DM, więc pomyślałem, że zabawnie byłoby poinformować go o tym, że nie strzela bramek. Nie sądziłem, że odpowie.” – powiedział gracz Football Managera.

Fitzy, który napisał do Cristiana Lopeza o tym, żeby strzelał więcej goli w grze, dzień po otrzymał zwrotną wiadomość.

Piłkarza wiadomość musiała rozbawić, ale odpisał. Lopez napisał, żeby Fitzy dał mu dodatkowy bonus za każdą strzeloną bramkę, albo niech posadzi go w dwóch meczach na ławce rezerwowych, po czym później na pewno będzie głodny gry, a po powrocie na boisko strzeli więcej bramek.

Redaktor krotkapilka.com.pl | Kibic Barcelony | Twitter: @Konrad51469184

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *