Liga Mistrzów

Héctor Herrera: „Remis przeciwko drużynie tak skomplikowanej jak Juventus nie jest zły”

grafika: własne/Krótka Piłka

Atletico Madryt pomimo przegrywania w pewnym momencie z Juventusem 0:2 podniosło się i zdołało doprowadzić do remisu. Dużą rolę w tym miał Héctor Herrera, który wszedł na boisko w 75. minucie spotkania za Thomasa.

29-latek po spotkaniu był obiektem zainteresowań ze strony mediów. Meksykanin opowiedział o tym meczu i kilku sprawach z nim związanych.

Bardzo się cieszę z wyniku oraz z pomocy zespołowi. Remis przeciwko drużynie tak skomplikowanej, jak Juventus nie jest zły. Myślę, że byliśmy lepsi w różnych fazach meczu. Jestem bardzo szczęśliwy.

Ten zespół charakteryzuje się walką. Zawsze walczymy do końca i dzisiejszy mecz nie jest wyjątkiem. Logiczne, że chcieliśmy wygrać, ale remis jest całkiem dobry ze względu na to, jak skomplikowany jest Juventus. Zawsze staramy się wygrywać.

Simeone kazał mi się włączyć w ostatni rzut rożny. On w pełni ufa wszystkim swoim zawodnikom i uważam, że siła w tej grupie jest bardzo istotna.

https://twitter.com/HHerreramex/status/1174454973754748931

Dla byłego zawodnika FC Porto był to debiut w Atletico Madryt. Do tej pory w rozegranych czterech meczach ligowych był pomijany przez trenera.

Content manager oraz Szef działu „Polska Piłka" - krotkapilka.com.pl

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *