Polacy za granicą

Dariusz Formella po strzelonej bramce zaczął płakać. Piłkarz wyjaśnił zachowanie

Dariusz Formella po strzelonej bramce w Stanach Zjednoczonych padł na murawę i zaczął płakać. Piłkarz wyjaśnił na Twitterze całą sytuację.

W niedzielę w Stanach Zjednoczonych doszło do spotkania Sacramento Republic FC z RGV Toros w lidze USL (Druga po MLS najsilniejsza liga USA). W barwach pierwszej drużyny od dwóch miesięcy występuje wychowanek Arki Gdynia – Dariusz Formella. Polak zapewnił wygraną swojemu klubowi, jednak po strzelonym golu… zaczął płakać i padł na murawę.

Jak się okazało, kilka godzin przed meczem Formella dowiedział się o strasznej rzeczy. Jego ojciec zmarł. Początkowo nie chciał dać po sobie nic poznać, jednak emocje wzięły górę.

„Nie chciałem niczego dać po sobie pokazać. Skupiłem się na grze i wykonaniu swojej roboty jak najlepiej. Po strzeleniu gola jednak nie potrafiłem powstrzymać emocji i zacząłem płakać”

Czytamy w wiadomości.
Zastępca redaktora naczelnego krotkapilka.com.pl, wcześniej polskapilka24.net i xgol.pl. Dziennikarz od blisko dwóch lat. Sympatyzuję z Ekstraklasą i Bundesligą.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *