Serie A

Fatalny błąd Szczęsnego! „Próbował popełnić piłkarskie samobójstwo”

Wojciech Szczęsny w ostatnim meczu ligowy przeciwko Fiorentinie zaliczył dobry występ, jednak nie ustrzegł się poważnego błędu, który mógł kosztować Juventus stratę bramki. Sytuację te skomentowały włoskie media.

Polski bramkarz to pewny punkt w składzie Juventusu. Tak też było i tym razem. Polski bramkarz za mecz z Fiorentiną zebrał sporo pochwał, jednak popełnił znaczny błąd, który szeroko został skomentowany.

Polak, próbując przenieść piłkę z własnego pola karnego wyżej, podał piłkę prosto pod nogi Chiesy. Sam zawodnik Fiorentiny na szczęście Szczęsnego nie spodziewał się takiego obrotu spraw i piłka odbiła się od niego, po czym wylądowała nad bramką.

https://twitter.com/DopeWas/status/1172863229397262336?fbclid=IwAR0JIhNSvG_S-x6jwa7syAW1_6lHil7AmTfwwvq93mWNOHZJ5Yfxy1Jx3Qg

– Kopiąc piłkę pod nogi Chiesy, próbował popełnić samobójstwo, ale później wykonał swoją pracę, choć tak naprawdę nie dokonał żadnych cudów – napisano w „La Gazzetta dello Sport”.

– Wytworzył spore zagrożenie pod swoją bramką, lecz potem pewnie interweniował w kilku sytuacjach – stwierdziła „Corriere della Sera”.

Dla Wojciecha Szczęsnego było to trzeci występ w obecnym sezonie, a drugi mecz z zachowanym czystym kontem. Oprócz Polaka dwa czyste konta do tej pory zachował Samir Handanović z Interu Mediolan.

Content manager oraz Szef działu „Polska Piłka" - krotkapilka.com.pl

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *