Serie A

Ciekawy mecz w Rzymie! Do przerwy padły cztery bramki [WIDEO]

Trwa trzecia kolejka Serie A. Roma podejmuje u siebie Sassuolo i wyraźnie dominuje na boisku. Do przerwy prowadzi 4:0!

Wynik otworzył w 12 minucie Bryan Cristante, po asyście Lorenzo Pellegriniego.

Bramka numer dwa padła po ośmiu minutach – już w 20 minucie. Tym razem asystował Kolarov, a gola zdobył Edin Dzeko.

Dosłownie chwilę później gwóźdź do trumny Sassuolo wbił Henrikh Mikitharyan. Kolejną asystę w meczu zdobył Pellegrini.

Ostatnia bramka pierwszej połowy padła w 33 minucie. Pięknego gola strzelił Justin Kluivert, tym samym Lorenzo Pellegrini zdobył hat-tricka asyst.

AS Roma jest jak narazie siódma w tabeli z pięcioma punktami na koncie. Sassuolo natomiast jest w dole tabeli z zaledwie trzema punktami.

Redaktor w krotkapilka.com.pl i sport247. Wcześniej Ekstraklasa&1liga. Interesuje się największymi ligami w Europie i naszą Ekstraklasą.