Kadra

Wojciech Szczęsny ma dość braku gry w reprezentacji. Dosadny wpis na Instagramie

Wrześniowe spotkania reprezentacji ze Słowenią (0:2) i Austrią (0:0) bramkarz Juventusu obejrzał z ławki rezerwowych. Jerzy Brzęczek w ostatnich meczach eliminacji Euro 2020 postawił na Łukasza Fabiańskiego. Decyzja o zmianie między słupkami wyprowadziła z równowagi 29-latka. Po powrocie ze zgrupowania zbulwersowany Szczęsny zamieścił w sieci wpis nawiązujący do całej sytuacji. Golkiper wbija szpilkę selekcjonerowi?

„Dom to miejsce, w którym czujesz się kochany i doceniany. Wspaniale do niego wrócić” – pisze polski bramkarz dodając pod wpisem zdjęcie z treningu Juventusu.

Zdaniem internautów słowa wskazują jednoznacznie na rozczarowanie decyzją Brzęczka.

Według dziennikarzy sport.pl Szczęsny dowiedział się, że nie zagra w pierwszym składzie dwa dni przed meczem. Powołują się na świadka sytuacji, kiedy to bramkarz „był wyraźnie zdenerwowany, kipiał, gestykulował i zachowywał się jakby, czegoś nie rozumiał. Z boku wyglądało to, jakby nieoczekiwanie ktoś właśnie zwolnił go z pracy”.

W Turynie Szczęsny może czuć się pewnie. Jest numerem jeden wygrywając rywalizację z Gianluigim Buffonem. W tym sezonie między słupkami Starej Damy bronił w dwóch zwycięskich spotkaniach z Parmą (1:0) oraz z Napoli (4:3).

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *