Transfery

Arkadiusz Malarz zawodnikiem ŁKSu

fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Arkadiusz Malarz podpisał dwuletni kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym. 39-latek w ostatnim czasie bronił dostępu do bramki Legii Warszawa.

Sytuację Arka monitorowaliśmy od czasu, gdy odszedł z Legii. Rozpoczęcie rozmów miało miejsce na kilka dni przed sytuacją związaną z Michałem Kołbą. Nie będę opisywał, jakim bramkarzem jest Arek, bo każdy, kto śledzi polską piłkę, o tym wie. Umówiliśmy się na dwuletni kontrakt i przez ten okres wraz z Arkiem mamy do zrealizowania kilka celów. Przy umiejętnościach, charyzmie, zaangażowaniu i doświadczeniu Arka jesteśmy przekonani, że uda nam się zrealizować postawione cele. Pozyskanie tej jakości piłkarza dla każdego klubu jest bezcenne, więc tym bardziej cieszymy się, że Arek zdecydował się na ŁKS.

powiedział dyrektor sportowy ŁKSu – Krzysztof Przytuła.

Władze klubu z Łodzi zdecydowały się na taki ruch najprawdopodobniej dlatego, iż próbka badania antydopingowego dotychczasowego pierwszego golkipera – Michała Kołby dała pozytywny wynik. Nie zdecydowano jeszcze, co stanie się z 27-latkiem. Wszyscy czekają na wyniki kolejnej próbki. Malarz ma rozpocząć treningi z nowym zespołem na początku przyszłego tygodnia.

Dziennikarz serwisów Krótka Piłka oraz Madridistas.pl, fan glacy Pepa Guardioli i pizzy hawajskiej

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *