Esport

PashaBiceps nie zagra dla x-kom AGO?-[NOWE DONIESIENIA]

Instagram/@pashabiceps

X-kom AGO od kilku miesięcy prowadzi try-outy do swojego zespołu. Teorii na temat potencjalnych kandydatów do składu było wiele, jednak bezstronnych obserwatorów najbardziej emocjonowały plotki związane z legendarnym Jarosławem Jarząbkowskim. Pasha jest niewątpliwie najbardziej rozpoznawalnym polskim graczem, dlatego nie dziwi fakt że, wielu kibiców pragnie jego powrotu do profesjonalnego grania.

AGO zaplanowało że ostateczny skład ogłosi dopiero na turniej Games Clash Masters 2019. Zawody te rozpoczynają się 20 września tj. w weekend w którym, rozgrywane jest V4 Future Sports Festival w Budapeszcie. A jak podaje redakcja cybersport.pl, gościem specjalnym węgierskiego turnieju ma być sam Pasha. Oznacza to że najprawdopodobiej nie pojawi się z drużyną x-komu w Gdyni.

Doniesienia te z pewnościom lekko wstrzymują rozwój transferowych spekulacji odnośnie Jarosława, jednak nie są one ostatecznym ich ostatecznym bojkotem. Definitywną decyzję Pashy poznamy, bowiem dopiero podczas ogłoszenia składu przez AGO.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *