Inne

Austriackie media krytykują Polaków

fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Austriackie media po remisie z Polakami uważają, ze należało im się zwycięstwo, dodając, że byli znacznie lepszą drużyną.

„Kronen Zeitung” twierdzi, że Austria zdominowała Polaków i miała znacznie większą przewagę nad Biało-Czerwonymi i tworzyła o wiele więcej okazji niż nasi rodacy. W tabloidzie możemy przeczytać:
„Oddaliśmy więcej strzałów, wymieniliśmy więcej podań, kompletnie zdominowaliśmy rywala w posiadaniu piłki. Zabrakło tylko kropki nad „i” w postaci gola”

Z naszej reprezentacji ubaw mają również dziennikarze „Heute”, którzy twierdzą, że Polacy byli mocni jedynie na papierze, natomiast na murawie nie pokazali zupełnie nic.

„Ten mecz może dodać nam pewności siebie. Laimer zdominował całą linię pomocy, Dragović i Posch znakomicie zagrali w obronie. Od samego początku bardzo mocno naciskaliśmy na rywala, na nasze posiadanie piłki wynosiło aż 63%”

Trudno się nie zgodzić z tym, że Polacy zagrali dwa ostatnie mecze naprawdę słabo. Teraz pozostało jedynie czekać na listopadowe spotkania, którą mogą dać nam pewny awans na EURO 2020. Za dwa miesiące zmierzymy się z Macedonią i Łotwą, natomiast Austria zagra ze Słowenią i Izraelem.

Redaktor i szef działu bukmacherskiego w Krotka Pilka. Miłośnik piłki nożnej oraz footballu amerykańskiego. Wieloletni sympatyk i kibic Liverpoolu

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *