Kadra

Oceny po meczu Polska-Austria

fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Reprezentacja Polski zremisowała bezbramkowo na Stadionie Narodowym z Austrią. Zobaczcie, jak oceniliśmy naszych zawodników po tym spotkaniu.

Za notę wyjściową przyjęliśmy „6” w 10-punktowej skali.

Łukasz Fabiański 7.5 – pewny punkt zapracowanej dzisiaj obrony. Kilka ważnych interwencji, pewny na przedpolu.

Tomasz Kędziora 5 – chaos, elektryczność i niedokładność. W obronie nie popełniał dużo błędów, jednak z przodu i w rozegraniu nie dawał nic szczególnego i wyróżniającego.

Bartosz Bereszyński 5.5 – trochę lepszy od swojego partnera po drugiej stronie, zdecydowanie więcej pokazał jakości w ofensywie.

Kamil Glik 7.5 – bardzo pewnie w obronie, widać było to, że brakowało go nam ze Słowenią. Był bliski w pierwszej połowie zdobycia bramki po stałym fragmencie.

Jan Bednarek 7.5 – Bednarek również pewnie. Wiele ważnych wybić, wygranych pojedynków. Nie musiał już pilnować Pazdana, więc ten luz zaprocentował.

Krystian Bielik 7 – dobry mecz Krystiana, zagrał po raz kolejny na swoim optymalnym poziomiem

Grzegorz Krychowiak 8 – Zdecydowanie najlepszy na boisku. Widzieliśmy Krychowiaka w formie z Euro 2016. Oby tak dalej.

Piotr Zieliński 6 – nota wyjściowa. Niewidoczny, często też nie był pod grą. Kolejny mecz pod kreską.

Kamil Grosicki 6.5 – Kamil w swoim stylu walczył o każdą piłkę, ale wyniki tych starań były jak wyniki w Totolotku. Kilka razy potrafił nieźle dośrodkować w pole karne. Został zmieniony przez Sebastiana Szymańskiego.

Dawid Kownacki 4.5 – Dawid dużo walczył w obronie, ale często spowalniał szybkie ataki i niedokładnie podawał w kluczowych momentach. Został zmieniony przez Jakuba Błaszczykowskiego przed 60 minutą meczu.

Robert Lewandowski 6.5 – naszego kapitana należy nagrodzić za walkę w ataku, kreowanie, i wywieranie pressingu na Austriakach. Jednak nie dało to wymiernych efektów w postaci goli.

Sebastian Szymański 6 – nie wniósł do gry nic szczególnego, więc otrzymuje note. Wyjściową.

Jerzy Brzęczek 5 – zmiany nietrafione, choć wymienienie Pazdana i Klicha dało dużo i gra ruszyła do przodu.

Jakub Błaszczykowski i Mateusz Klich grali za krótko, by zasłużyć sobie na notę.

Redaktor w Krótkiej Piłce i Sport247. Sympatyk Premier League i Primeira Ligi, NHL, i skoków narciarskich.

1 COMMENTS

  1. Chyba ogladaliscie inny mecz Fabian bohater Bednarek tylko wybijal i przecinal jak tylko byla opcja to pilke na oślep nawet nie atakowany max nita wyjsciowa i to z duzym kredytem. Zielu gral dobrze nawet bardzo szczegolnie druga polowa jedyny ktory cos probowal do przodu poza laga na skrzydlo i se biegnij ale z kim on ma grac w Napoli ma 4 do 5 możliwości podania a tu jak jest jedna to max.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *