Ekstraklasa Liga Europy

Carlitos ma dość siedzenia na ławce. Hiszpan chce odejść z Legii.

Piłkarz czwartkowy mecz przeciwko Glasgow Rangers obejrzał w całości z ławki rezerwowych. W tym sezonie PKO Ekstraklasy na boisku spędził zaledwie 22 minuty. Najlepszy strzelec Legii poprzedniego sezonu ma dość braku gry i zapowiedział zmianę klubu.

Fot. Własne Paweł Jerzmanowski

Zdaniem Tomasza Włodarczyka z „Przeglądu Sportowego” napastnik poinformował kolegów o swojej decyzji.


„Carlitos sam zdecydował, że chce odejść z Legii. Jedynym problemem jest, że nie ma konkretnych ofert. Pojawiły się zapytania z Arabii Saudyjskiej. On już w szatni powiedział kolegom, że odchodzi. On chce grać, dostawać swoje szanse i walczyć na boisku.”


Od momentu kiedy trenerem Legii został Aleksandar Vuković, piłkarz coraz rzadziej pojawiał się w wyjściowym składzie. Strzelec 40 bramek w Ekstraklasie jest teraz zmiennikiem Sandro Kulenovicia, który w ostatnich trzech tygodniach we wszystkich rozgrywkach na boisku spędził 436 minut bez gola ani asysty. Pomimo że Chorwat zawodził, szkoleniowiec wicemistrzów Polski nie zdecydował się na zmianę. Były król strzelców Ekstraklasy ma dość takiego obrotu sprawy.

Carlos Lopez grał w pierwszych trzech meczach eliminacji Ligi Europy. Od początku zagrał w meczu przeciwko Europie FC oraz u siebie z Kuopinem Palloseura. Zdobył 2 gole i nie może powiększyć swojego dorobku bramkowego, gdyż Vuković nie widzi go swoim zespole.

Na ewentualnym transferze może skorzystać Wisła Kraków, która otrzyma 30% kwoty transakcji. Na razie nie ma jednak konkretnych ofert.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *