Bundesliga Ligi zagraniczne

Renato Sanches przejdzie do Lille? Portuglaczyk jest na wylocie z Bayernu

grafika: własna/Krótka Piłka
W internecie jest głośno, ponieważ wszystko wskazuje na to, że Renato Sanches latem odejdzie z Bayernu Monachium. Portugalczykiem zainteresowany jest klub występujący we francuskiej lidze – Lille OSC. Bayern już ma na celowniku następce Sanchesa.

– On chce grać i rozumiem to. Przybył tutaj trzy lata temu jako złoty chłopiec, mistrz Europy, a teraz stracił swoje miejsce w reprezentacji Portugalii. On chce o nie walczyć i musi grać. Jednak po przyjściu Coutinho będzie to bardzo trudne – powiedział Karl-Heinz Rummenigge.

Lille chce wypożyczyć Sanchesa na rok i w umowie mieć możliwość wykupu piłkarza. Według niemieckich mediów wynika, że Bayern przystanie na taką ofertę. Mistrzowie Niemiec szczególnie liczą na Sanchesa, bo wierzą, że przez rok Portugalczyk znów rozwinie skrzydła. Jego kontrakt z Bayernem jest ważny do lata 2021 roku.

Jak informuję „Bild”, Bayern znalazł już następcę Sanchesa. Działacze klubu są zainteresowani piłkarzem Espanyolu Barcelona – Marco Roca. – Musimy znaleźć rozwiązanie, które odpowiada wszystkim stronom – dodał Rummenigge.

Redaktor krotkapilka.com.pl | Kibic Barcelony | Twitter: @Konrad51469184

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *