Ligue 1 Primera Division

Neymar blisko Barcelony. Transfer na ostatniej prostej

grafika: własna/Krótka Piłka

FC Barcelona i Paris Saint Germain są coraz bliżej osiągnięcia porozumienia w sprawie transferu Neymara. Według informacji katalońskiego „Sportu”, „Barca” będzie skłonna do oddania dwóch swoich piłkarzy do drużyny z Paryża.

Kibice Barcelony ciągle żyją ewentualnym transferem Brazylijczyka. Jedne źródła donoszą o zainteresowaniu Realem, inne natomiast Barceloną. Teraz wydaje się, że hitowa transakcja może stać się faktem.

„Blaugrana” jest skłonna do oddania mistrzowi Francji dwóch swoich zawodników: Philippe Coutinho i Ivana Rakiticia. Francuzom taka wymiana się opłaca i klub wyraził zainteresowanie tą ofertą.

Paryżanie chcą pozbyć się Neymara za wszelką cenę. Według mediów, zatruwa on atmosferę w szatni oraz nie przykłada się do obowiązków.

Szejkowie chcą też odzyskać choć część kwoty, którą zainwestowali w zawodnika. Barcelona jednak nie ma możliwości zapłacenia równowartości transferu, czyli 222 mln euro, więc oddanie dwóch swoich piłkarzy w ramach tej transakcji wydają się logiczne.

Sam Neymar zapowiedział, że nie pojawi się już na Parc de Princes. Aktualnie przebywa on na wakacjach w słonecznej Portugalii.

Redaktor w Krótkiej Piłce i Sport247. Sympatyk Premier League i Primeira Ligi, NHL, i skoków narciarskich.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *