Polacy za granicą

Kamil Grosicki może zmienić klub

fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Kamil Grosicki przyznał, że Hull prowadzi negocjacje z innymi klubami na temat jego przyszłości. Polak chciałby jak najszybszego rozwiązania sytuacji.

Hull City miało pozbyć się Grosickiego na samym początku okienka transferowego ze względu na jego duże zarobki. Tak się jednak nie stało. Mimo to, Polak nie wyklucza, że zmieni swój klub jeszcze w tym okienku transferowym. Nie będzie to jednak angielski zespół, ponieważ w ubiegłą środę minął „dealline” na Wyspach.

Wciąż toczą się jakieś rozmowy. Kluby najchętniej sprowadzałyby zawodników za niewielkie pieniądze, ale w moim wypadku trzeba sporo zapłacić i chyba to stwarza jakiś problem, a przy transferze wszystkie strony muszą się dogadać. Oferty z Turcji to nie nowość w moim przypadku, więc nie byłem zaskoczony. Cały czas wydzwaniają do mnie różni menedżerowie i proponują tamten kierunek. Zostałem tam dobrze zapamiętany i właściwie co okno są jakieś propozycje. Podchodzę do tego spokojnie. Nie ma sensu o tym więcej mówić, bo dopóki samo Hull nie będzie zadowolone z propozycji, zostaję w Anglii i tutaj daję z siebie wszystko. Dla mnie to ważny czas. Jeśli awansujemy do EURO 2020, muszę być jak najlepiej przygotowany do tego turnieju.

zdradził Grosicki w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

W ubiegłym sezonie Polak był jednym z najlepszych graczy Hull City. W 39 meczach udało mu się zdobyć dziewięć goli oraz dwunastokrotnie asystować. Wiadomo, że 31-latek odrzucił już ofertę od beniaminka ligi tureckiej – Gazisehiru Gazientep.

Dziennikarz serwisów Krótka Piłka oraz Madridistas.pl, fan glacy Pepa Guardioli i pizzy hawajskiej

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *