Liga Europy Polska piłka

Nieciekawa sytuacja Lechii. Straciła bramkę w dogrywce [WIDEO]

Lechia Gdańsk rozgrywa właśnie rewanżowe spotkanie z Brondby. W pierwszym meczu gdańszczanie wygrali u siebie 2:1. W Danii obecnie mamy wynik 3:1 dla gospodarzy.

Bramkę po rzucie rożnym w 15 minucie zdobył Paulus Arajuuri. Podwyższył Polak, Kamil Wilczek w 53 minucie.

Wydawało się, że Lechia nie ma już szans na awans. Jednak Piotr Stokowiec zdecydował się na roszady w składzie i wpuścił na boisko Sławomira Peszko, który zanotował asystę. W 67 minucie bramkę kontaktową zdobył Flavio Paixao.

Dogrywka miała być spokojna, w oczekiwaniu na karne. Jednak jest trochę inaczej, w 94 minucie bramkę zdobył 19-letni Jesper Lindstrom, który zameldował się na boisku w doliczonym czasie gry.

Redaktor w krotkapilka.com.pl i sport247. Wcześniej Ekstraklasa&1liga. Interesuje się największymi ligami w Europie i naszą Ekstraklasą.