Transfery

Sport: „Przyszły tydzień będzie kluczowy dla transferu Neymara”

grafika: własna/Krótka Piłka

Odejście Neymara z PSG wydaje się pewne, nieznana jest jedynie data, w której to świat obiegnie informacja o oficjalnym odejściu Brazylijczyka. Zdaniem hiszpańskiego dziennika kluczowy w sprawie transferu Neymara na Camp Nou będzie przyszły tydzień.

Skrzydłowy swoim zachowaniem rozwścieczył zarząd klubu z Paryża, co z pewnością nie ułatwi mu odejścia z klubu. Celem „nr 1” dla 27-latka wydaje się być powrót do Barcelony, w której to spędził najlepsze lata swojej kariery. Wszystkiemu przyglądają się hiszpańscy dziennikarze, którzy informują nas o tym, że w przyszłym tygodniu saga transferowa z udziałem Brazylijczyka nabierze tempa.

„Barcelona jest optymistą i liczy na pomyślne zakończenie, jednak PSG nadal nie zamierza ułatwiać im sprowadzenia Neymara”- podkreśla hiszpański „Sport”.

Ta sama gazeta opisała również relacje zawodnika z dyrektorem sportowym Leonardo słowami: „Relacje między nimi są fatalne. Nie da się ich odbudować”.

Wszystko wskazuje na to, że czas Neymara w stolicy Francji dobiega końca, więc jeżeli przewidywania hiszpańskich mediów okażą sie prawdziwe, to już w przyszłym tygodniu będziemy wiedzieć więcej na temat przyszłości Brazylijskiej gwiazdy.

Redaktor portalu "Krótka Piłka". Wierny obserwator La Liga i Premier League oraz kibic polskich zespołów w europejskich pucharach.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *