Ekstraklasa

Dominacja Lechii w Superpucharze Polski. Już 3:1 [WIDEO]

W finale Superpucharu Polski prowadzi Lechia Gdańsk, która mierzy się z mistrzem Polski, Piastem Gliwice

Bramkę na 1:0 zdobył już w drugiej minucie Lukas Haraslin, po asyście Zarko Udovicia.

Prowadzenie podwyższył Jarosław Kubicki, który wpakował piłkę do siatki w 21 minucie.

Trzecią bramkę obejrzeliśmy już w drugiej połowie. W 47 minucie drugiego gola zdobył Lukas Haraslin.

W 69 minucie Piast postanowił wziąć się za odorabianie strat. Po rykoszecie piłka wpadła do bramki Dusana Kuciaka.

Redaktor w krotkapilka.com.pl i sport247. Wcześniej Ekstraklasa&1liga. Interesuje się największymi ligami w Europie i naszą Ekstraklasą.