Premier League Transfery

Tottenham zamierza przechwycić transfer Arsenalu!

grafika: własna/Krótka Piłka

Francuskie media informują, że kolejny klub z Londynu włączył się do walki o podpis Williama Saliby. Spurs złożyli o wiele bardziej korzystną ofertę, a Arsenal został w tyle. Czy Kanonierzy odpuszczą, czy jednak do samego końca będą walczyć o angaż nowego zawodnika?

Arsenal od dłuższego czasu zainteresowany był Williamem Salibą. Negocjacje między Kanonierami a Saint-Etienne dobiegały właściwie końca, gdy do walki o podpis obrońcy niespodziewanie włączył się Tottenham.

Koguty, bardzo szybko przedstawili o wiele lepszą i korzystniejszą ofertę wyłączając praktycznie Arsenal z możliwości dalszych negocjacji. Istnieje jednak szansa i Kanonierzy mogą sprowadzić do siebie utalentowanego stopera, gdy tylko przekonają klub jak i samego zawodnika większą sumą pieniędzy bo zapewne o nie tutaj chodzi.

Arsenal zaproponował za Williama 30 milionów euro wraz z bonusami. Dodatkowo Saint-Etienne mogłoby wypożyczyć swojego gracza w nadchodzącym sezonie. Gdy jednak do walki włączył się Tottenham, kwota wyłożona na stół znacznie odbiegała od 30 milionów.

W najbliższą sobotę odbyć ma się spotkanie między przedstawicielami francuskiego klubu a Tottenhamu. Wychodzi więc na to, że Kanonierzy mają niecały dzień na poprawienie swojej oferty, w przeciwnym wypadku młody obrońca trafi na Tottenham Hotspurs Stadium.

Redaktor i szef działu bukmacherskiego w Krotka Pilka. Miłośnik piłki nożnej oraz footballu amerykańskiego. Wieloletni sympatyk i kibic Liverpoolu

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *