Inne Niższe ligi Polska piłka

Właściciel Leeds United może przejąć Widzew Łódź

fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Po dramatycznej końcówce sezonu Widzew czeka fala zmian. Zespół z drugiej ligi ma już nowego trenera i prezesa. Teraz podobno poznaliśmy kandydata do kupna łódzkiego klubu.

Andrea Radrizzani – bo tak nazywa się włoski multimilioner jest większościowym udziałowcem w Leeds United. 44-latek założył również telewizyjną stację Eleven Sports. Jego majątek szacuje się na około 500 milionów euro.

Informację, jakoby ten dżentelmen miał przejąć Widzew podał Tomasz Włodarczyk z Przeglądu Sportowego. Pracownicy Dziennika Łódzkiego natomiast sugerują, że Włoch przejmie klub jedynie, jeżeli w przyszłym sezonie uda mu się awansować do I Ligi.

O osiągnięcie tego celu z Widzewem powalczy nowy trener – Marcin Kaczmarek. Wcześniej poznaliśmy także nową panią prezes. Została nią Martyna Pajączek. Kaczmarek ma zostać zaprezentowany w poniedziałek.

Poprzedni sezon II Ligi Widzew skończył na 5. miejscu, mimo że przez dłuższą część sezonu klub zajmował miejsce premiowane awansem. Niestety plany pokrzyżowała absurdalna seria 10-ciu remisów.

Dziennikarz serwisów Krótka Piłka oraz Madridistas.pl, fan glacy Pepa Guardioli i pizzy hawajskiej

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *