Ekstraklasa

Nowy prezes w Wiśle Kraków? Wielkie zmiany w klubie

Nowym prezesem Wisły Kraków zostanie Piotr Obidziński. Poprzednim prezesem w klubie był Rafał Wisłocki, który skupi się na Towarzystwie Sportowym Wisła. Nowe obowiązki otrzyma także trener Maciej Stolarczyk.

Zdaniem sport.tv.pl obowiązki prezesa w Wiśle przejmie Piotr Obidziński, a Wisłocki skupi się na pracy w Towarzystwie Sportowym.

Jestem po prostu menedżerem, a wraz z kancelarią Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy przeprowadziliśmy kilka trudnych projektów, stąd pomagam w Krakowie. Moja formalna funkcja nie ma znaczenia – liczy się tylko, żeby Wisła się odbudowała i była profesjonalnie zarządzana – na początku roku przyznawał Obidziński. 

– Od początku mojej kadencji w spółce piłkarskiej deklarowałem, że jeśli tylko pojawi się osoba gwarantująca odpowiednie działanie w roli prezesa, to jestem gotowy odsunąć się w cień. Wiśle SA potrzebny jest bardzo dobry menedżer, który będzie w budował właściwe relacje z wszystkimi partnerami klubu – mówił Rafał Wisłocki po wyborze na stanowisko prezesa TS Wisła.


Redaktor krotkapilka.com.pl | Kibic Barcelony | Twitter: @Konrad51469184

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *