Kadra

Kosmiczna cena za nowy apartament Roberta Lewandowskiego

fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Robert Lewandowski kupił kolejny apartament w Warszawie, który kosztował go bajońską sumę. Wcześniej zainwestował w nieruchomość na Złotej 44.

Zgodnie z doniesieniami portalu „Super Express” za ekskluzywne, ponad 100-metrowe cztery kąty zapłacił ponad pięć mln złotych. W skład tego lokalu wchodzą m.in. SPA, portier oraz sala konferencyjna.

Inwestycja znajduje się w centrum Warszawy, a napastnik Bayernu wraz z rodziną będzie mógł zobaczyć z okna Łazienki Królewskie. „SE” podał, iż apartament jest już w użytku przez zawodnika i jego znajomych. W dniu meczu Polska — Izrael był on miejscem zbiórki dla rodziny Anny Lewandowskiej oraz kolegi z kadry — Wojciecha Szczęsnego.

Bramkarz reprezentacji Polski nie mógł wystąpić w spotkaniu, ponieważ musiał poddać się artroskopii kolana. Mimo jego absencji, Polska i tak pokonała pewnie Izrael (4:0).

Robert Lewandowski ma również posiadłości na terenie Bawarii, Mazur. Ponadto, jest wspólnikiem w LS Investments, firmy która para się budową apartamentów, a jej budynki stoją na Ochocie i w Starych Babicach.

Redaktor portalu ''Krótka Piłka''. Kibic lig zagranicznych i Lotto Ekstraklasy.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *