Primera Division

Ousmane Dembele po raz kolejny spóźnił się na trening. Jest reakcja klubu

grafika: własna/Krótka Piłka

Dziennikarze hiszpańskiego „AS” poinformowali o kolejnym spóźnieniu Ousmane’a Dembele na trening FC Barcelony. Sytuacja miała miejsce tuż przed finałem „Pucharu Króla”. Ze strony klubu zapadła już decyzja odnośnie przyszłości Dembele w barwach „Blaugrany”.

Jak opisuje „AS”, incydent miał miejsce przed finałem Pucharu Króla, w którym Barcelona miała mierzyć się z Valencią (Valencia wygrała z Barceloną 2:1 – red.). Dembele jako jedyny miał się spóźnić na zbiórkę przed treningiem o ustalonej porze.

Według informacji hiszpańskich dziennikarzy Dembele próbował wybrnąć z sytuacji i się bronić. Miał tłumaczyć się, że przebywał z jednym z pracowników klubu i stąd wynika jego spóźnienie.

Władze klubu poirytowane tym faktem postanowiły poinformować Francuza, że kolejne spóźnienie będzie skutkowało wystawieniem go na listę transferową. Jest to bowiem już kolejne jego takie zachowanie (Dembele w zeszłym roku nie przybył raz na trening klubu, a innym razem spóźnił się.)

Ousmane Dembele zawodnikiem FC Barcelony został 25 sierpnia 2017 roku. Od tego czasu zagrał w 65. meczach, w których strzelił 18 goli i zaliczył 17 asyst.

Content manager oraz Szef działu „Polska Piłka" - krotkapilka.com.pl

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *