Primera Division

Gareth Bale odejdzie z Realu? Walijczyk podjął decyzję

Gareth Bale

Wiele skazywało na to, że Gareth Bale opuści w tym roku Real Madryt, ale według „AS” Walijczyk podjął decyzję dot. swojej przyszłości i chce zostać w klubie.

Mimo tego, że sam Zidane zakomunikował, iż nie liczy na Bale’a, ten się uparł. Włodarzom Realu Madryt ciężko będzie sprzedać Walijczyka. Po pierwsze sam piłkarz jest niechętny do zmiany otoczenia. Drugim powodem jest cena, Bale jest sporo warty, a jego wynagrodzenie jest ogromne. Podczas rozmowy w klubie, sam powiedział, że nie ma zamiaru opuszczać stolicy Hiszpanii. Wspomniał, że jego dzieci bardzo dobrze się zadomowiły w Madrycie. Sam Bale jest zadowolony ze swojego miejsca zamieszkania z powodu dobrego miejsca do rozwijania swoich pasji. Bale gra w miejscowym klubie golfowym Real Club La Moraleja, gdzie spędza lwią część wolnego czasu.

Walijczyk w sezonie 2018/19 rozegrał 42 spotkania, zdobył 14 bramek i zanotował 6 asyst. Sam piłkarz w sezonie za bardzo nie zaciekawił swoją grą i spotkał się ze sporą krytyką. Warto dodać, że Bale zdobył m.in. cztery puchary LM.
Walijczyk wierzy, że żaden klub nie zapłaci równowartości jego obecnej pensji i w obliczu tego kieruje się bardziej kwestiami osobistymi niż sportowymi. Raczej sam wie, że nie dostanie dużo minut i Zidana.

Same wzmocnienia „Królewskich” powodują, że robi się ciasno. Przychodzi Hazard, Rodrygo i Luka Jovic, a sam Zidane wspomniał, że na transfery Real w tym roku przeznaczy faktycznie dużą kwotę. Jaka będzie przyszłość Bale’a? Czy zostanie w Madrycie i będzie „pompował” pieniądze, grając w golfa? Póki co nie wiadomo.

Redaktor krotkapilka.com.pl | Kibic Barcelony | Twitter: @Konrad51469184

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *