Kadra

Przewidywany skład Polski na mecz z Macedonią Północną. Są zaskoczenia

Mateusz Borek i Roman Kołtoń podali przewidywany skład naszej kadry na mecz z Macedonią. Według nich jedynym napastnikiem na boisku może być Robert Lewandowski.

Reprezentacja Polski może wyjść na kolejny mecz eliminacyjny z jednym napastnikiem – przyznaje Mateusz Borek. Według dziennikarza Polsat Sport tak wynika z gierek treningowych. Atak składu Jerzego Brzęczka mieliby uzupełnić Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński oraz Kamil Grosicki.

Skład reprezentacji Polski w meczu z Macedonią według Borka i Kołtonia:
Łukasz Fabiański – Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek, Maciej Rybus – Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak – Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki – Robert Lewandowski

Mecz z Macedonią Północną odbędzie się w piątek 7 czerwca o godzinie 20:45 w Skopje, natomiast Polaków czeka w najbliższym czasie jeszcze jedno spotkanie eliminacyjne.

W poniedziałek 10 czerwca podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się na PGE Narodowym z Izraelem. Nasi piłkarze będą mieli nieco ułatwione zadanie, ponieważ z powodu swojego ślubu niedostępny będzie jeden z najlepszych zawodników naszych przeciwników – Munas Dabbur.

Wyżej wymienione mecze będą sprawdzianami numer 3 i 4 w eliminacjach do Euro 2020. Reprezentacja Polski po dwóch zwycięstwach (1:0 z Austrią oraz 2:0 z Łotwą) są na pierwszym miejscu w grupie G.

Dziennikarz serwisów Krótka Piłka oraz Madridistas.pl, fan glacy Pepa Guardioli i pizzy hawajskiej

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *