Kadra

Jerzy Brzęczek wypowiedział się o grze trójką napastników

Jerzy Brzęczek zapytany o grę trójką napastników, wspomniał, że na boisku przede wszystkim liczy się zdrowy rozsądek gdzie dał za przykład mecze z Włochami czy Portugalią, w których w wyjściowym ustawieniu był tylko jeden napastnik.

Jerzy Brzęczek stwierdził, że decyzję na temat ustawienia zostaną dopiero podjęte na zgrupowaniu. Polski szkoleniowiec wyobraża sobie grę trójką napastników, jednak jak wspomina wyobrazić można sobie wszystko, a kluczem jest zdrowy rozsądek. Dodał też, że nie chodzi o to, by wystawić najskuteczniejszych zawodników, a takich, dzięki którym drużyna zagra najlepiej. Nawiązał tutaj do Krzysztofa Piątka, z którym spotkał się i rozmawiał twierdząc, że to silny psychicznie zawodnik. Selekcjoner jest bardzo zadowolony z dużego wachlarza możliwości jaki dają mu nasi zagraniczni snajperzy. Więc wychodzi na to, że kwestia gry trójką napastników zostanie rozważona dopiero na zgrupowaniu.

Redaktor i szef działu bukmacherskiego w Krotka Pilka. Miłośnik piłki nożnej oraz footballu amerykańskiego. Wieloletni sympatyk i kibic Liverpoolu

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *