Ekstraklasa

Legia komentuje sytuację Wisły Kraków na Twitterze

fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Legia Warszawa postanowiła odnieść się na Twitterze do sytuacji, w jakiej znalazła się Wisła Kraków. Mistrzowie Polski mają nadzieję, że wiosną dojdzie do kolejnego meczu pomiędzy oboma zespołami.

W niedzielę na Twitterze Lech Poznań postanowił zareklamować możliwość zakupu karnetu na rundę wiosenną w formie ratalnej. Przy okazji osoby odpowiedzialne za marketing i social media „Kolejorza” zdecydowały wbić małą szpilkę Wiśle Kraków, pisząc, że nie trzeba czekać na przelew, aby móc kupić karnet (więcej na ten temat w TYM miejscu). Nie wszystkim taki sposób komunikacji się spodobał i część kibiców oraz ekspertów skrytykowała Lecha Poznań za tego tweeta.

Zupełnie inaczej do tej kwestii podeszła Legia Warszawa. Osoby zarządzające twitterowym kontem mistrzów Polski nie wykorzystały sytuacji, aby bić rywala. Zamiast tego przypomniano o rywalizacji pomiędzy klubami oraz że bilans meczów Legii z Wisłą jest bardzo wyrównany, mając nadzieję, że na wiosnę obie drużyny będą mogły ponownie stanąć naprzeciwko siebie na boisku. Wiślacy nie pozostali dłużni i podziękowali za wsparcie.

Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *